Založili sme BITTERSWEET PARIS s jednoduchým, ale s odvážným cieľom - urobiť náš svet farebnejším a zábavnejším.

Prišli sme na to, že najlepším spôsobom ako túto misiu môžeme splniť je poskytnúť Vám oblečenie, po ktorom ste vždy túžili, ale nebolo možné ho nikde zohnať.

Hneď po niekoľko prvých predaných kúskoch nám bolo jasné, že toto je tá správna cesta. Všimli sme si, ako Vás naše oblečenie robí šťastnými a chceli sme ho urobiť do budúcnosti ešte lepším. Naším zameraním sa stala jedinečnosť produktu. Chceli sme tak vytvoriť niečo, čo Vás doplní v dôležitých momentoch Vašeho života a nielen to - chceli sme tiež vytvoriť niečo, čo tieto momenty ozvláštní a urobí ešte príjemnejším.

Dôležitá vec, ktorá podľa nás chýba značkám príbuzného štýlu a cenovej relácie, je kvalita. Máme po krk oblečenia, ktoré sa roztiahne alebo zničí po niekoľkých použitiach. Myslíme si, že kvalita a podmienky, za ktorých je vyrábané cenovo dostupné oblečenie, je vážným problémom v módnom priemysle a my sme sa rozhodli tomu čeliť. Výrobok, ktorý kupujete od nás je ručne vyrobený v Európe z tých najkvalitnejších materiálov. Pri šití našeho oblečenia nepoužívame lacnú pracovnú silu z Ázie. Dostáva sa Vám ručne zpracované oblečenie od profesionálov z Európy.

Vidíme BITTERSWEET PARIS ako značku oblečenia, ktorá sa snaží dať streetwearovej móde nový nádych a vziať ju do doposiaľ neznámych končín. Máme celú hŕbu nápadov, ktoré sú zatiaľ príliš odvážné. Buďte si ale istí, že vďaka nim o nás ešte volačo budete  počuť.

V súčasnosti sa BITTERSWEET PARIS špecializuje na neopozerané, energiou napumpované, mladistvé oblečenie a doplnky, ktoré sú priamo predurčené k boji proti každodennej nude, akú stretávame v chladných mestských uliciach.

Toto oblečenie je charakteristické svojim nekompromisným designom plným života a pop-kulturnými odkazmi. Vďaka použitím tých najkvalitnejších materiálov sa značke podarilo zväčšiť svoj výrobný objem a získať si dôveru ludí po celom svete takmer raketovou rýchlosťou. Ľudia nosia oblečenie BITTERSWEET PARIS, aby lepšie zvýraznili svoj postoj k životu a unikátnej osobnosti.

Srdečne veríme, že spôsob videnia sveta, v ktorom žijeme a spôsob, akým ho chceme meniť k lepšiemu je podobný tomu Vašemu, a že naše oblečenie pre Vás bude znamenať toľko ako znamená pre nás.

Bittersweet Paris Team